8 yılı aşkın bir süredir şirketlerin finansal ve marka hedeflerine ulaşmalarına yardımcı oluyoruz. ZYM Bilişim, kendini işine adamış, değerlere dayalı bir teknoloji şirketi’dir.

Galeri

İletişim

Perpa Ticaret Merkezi A Blok Kat:9 No:1306, 34394 Şişli/İstanbul

info@zymbilisim.com.tr

0531 777 47 74

0850 849 02 49

// BİZ KİMİZ ?

Firmamız, Bireysel ve Kurumsal Internet ve Bilişim Hizmetleri sunabilmek amacıyla 2004 Yılında Şişli Mecidiyeköy ‘de kurulmuştur. Kurulduğu günden itibaren müşterilerine kesintisiz, hızlı ve güvenilir internet hizmetleri sunmayı ve eksiksiz müşteri memnuniyetini amaç edinmiştir.

2004 yılından bu güne firmamız ağırlıklı olarak Santral & Güvenlik Sistemleri, İnternet Hizmetleri ve Bilgisayar Teknik Servis pazarında faaliyet göstermekle birlikte, 2005 yılı itibari ile bireysel pazarda da ağırlığını hissettirmek üzere yeni yatırımlar yapmaktadır. Firmamızın amacı hem bireysel hem de kurumsal pazarda iddialı bir konuma gelebilmek, pazar payını en üst seviyelere çıkarmak ve Türkiye’de internet servisleri denilince akla gelen ilk isim olmaktır.

Sunduğumuz hizmetler arasında ; Santral Satış & Kurulum (Teknik destek),  Güvenlik Sistemleri (Kamera,Alarm,Personel Takip vb.), Bilgisayar Teknik Servis Hizmetleri,  Hosting (Barındırma) , E-Mail Servisleri, Sanal Sunucu Servisleri (VPS)

Hizmetlerimizin kalitesini korumak ve geliştirmek için daima yenilikleri takip etmekte ve yeniliklere ayak uydurmaktayız. En iyi hizmeti verebilmek için en iyilerle çalışılması gerekir. Bu nedenle birlikte çalışmakta olduğumuz iş ortakları ve tedarikçi firmalar konusunda da çok titiz davranmaktayız. Hizmetlerimiz size sektörünün en iyi yazılım, en iyi donanım ve en iyi internet çıkışlarıyla sunulmaktadır.

ZYM Bilişim olarak kaliteden taviz vermeden siz müşterilerimize en iyi hizmeti vermeye devam edeceğiz. Bize güvenebilirsiniz.

// Experience. Execution. Excellence.

What We Actually Do

PHP Website Development Services

Engitech is the partner of choice for many of the world’s leading enterprises, SMEs and technology challengers. We help businesses elevate their value through custom software development, product design, QA and consultancy services.

+
active Clients
+
projects done
+
team advisors
+
Glorious Years
// yeniliklere hazır olun //

ZYM ile Yeniliklere
Hazır Olun !

İhtiyaçlarınız doğrultusunda sizlere, doğru ve eksiksiz bilgi ile tam destek olmaya devam ediyoruz.

Bilgisayar ve Bilişim Hizmetleri 100%
Web Geliştirme 90%
Firewall & Server Kurulumları 95%